Bild
Nästa artikel

Kontakta oss på Klassiker!

Kontakt

Så får du tag i oss på redaktionen och förlaget.

Prenumerationsärenden
Kundtjänst telefon: 08-799 63 83

Beställning av tidigare utgåvor och produkter: klassiker.nu/shop

Kundtjänst fax: 08-28 59 74
Kundtjänst e-post

Redaktionen
08-736 12 60
Postadress: Box 23 800, 104 35 Stockholm
E-post redaktionen: red@klassiker.nu

Chefredaktör
Carl Legelius 08-736 12 43
E-post: carl.legelius@klassiker.nu

Redaktionssekreterare
Claes Johansson 08-736 12 46
E-post: claes.johansson@klassiker.nu

Reportrar
Fredrik Nyblad 08-736 12 14
E-post: fredrik.nyblad@klassiker.nu

Jon Remmers 08-736 12 53
E-post: jon.remmers@klassiker.nu

Mekexpert
Lars Julle Olofsson
E-post: larsjulle@klassiker.nu

Bildchef
Tobias Petersson 08-736 12 16
E-post: tobias.petersson@okforlaget.se

Layout
Lennart Backlund 08-736 12 33
E-post: lennart.backlund@okforlaget.se

Webbredaktör
Mårten Carlsson
E-post: marten.carlsson@klassiker.nu
 

Företagsanonser
Leif Norberg, 070-930 03 95
E-post: leif@lnmedia.se

Annonsmaterial
E-post: annons@klassiker.nu

Utgivare
OK Förlaget AB

Ansvarig utgivare, verkställande direktör
Peter Fogelberg 08-506 805 35
E-post: peter@klassiker.nu

Upplaga/marknad
Annelie Ivansson
E-post: prenumeration@okforlaget.se

Marknads- och annonschef
Marjo Köhler 08-736 12 22
E-post: marjo@klassiker.nu